Psychiatrická nemocnice Jihlava

Instagram  Facebook  Certifikát  Certifikát  

22. srpen 2022 - Ministerská návštěva

 V pondělí po poledni 22. 8. 2022 navštívil naši nemocnici místopředseda vlády a ministr zdravotnictví ČR prof. MUDr. Vlastimil Válek, CSc., MBA, EBIR v doprovodu ředitele odboru přímo řízených organizací MZ Ing. Jana Michálka a vedoucího tiskového oddělení MZ Mgr. Jana Řežábka.

 Jednání se zúčastnili také představitelé Kraje Vysočina v čele s předsedou Senátu Parlamentu České republiky RNDr. Milošem Vystrčilem a hejtmanem Kraje Vysočina Mgr. Vítězslavem Schrekem, MBA.

 Ředitelka MUDr. Dagmar Dvořáková krátce představila nemocnici a poté probíhala za účasti dalších zástupců vedení bohatá diskuze o možnostech budoucího rozvoje, aktuálních výzvách i překážkách a komplikacích. Původně plánovaná návštěva provozu a setkání se zaměstnanci se bohužel nakonec do nabitého programu pana ministra nevešla, ale věříme, že i tak splnila návštěva svůj účel.

 Velmi si zájmu pana ministra Válka o situaci (nejen) v naší nemocnici vážíme, a to ještě více proto, že se jednalo o první návštěvu ministra zdravotnictví v našem zařízení v porevoluční době, ne-li vůbec.

Děkujeme.


Naši PARTNEŘI a spřátelené organizace

KONTAKTNÍ SPOJENÍ
Psychiatrická nemocnice Jihlava
Brněnská 455/54
586 24  Jihlava

Telefon: +420 567 552 111
E-mail: pnj@pnj.cz
Prohlášení o přístupnosti
Nastavení cookies
Copyright © 2024 www.pnj.cz | realizace 3nicom websolutions s.r.o.