Psychiatrická nemocnice Jihlava

Instagram  Facebook  Certifikát  Certifikát  

Společenské a kulturní akce


Související obsah

14. březen 2023 - Setkání bývalých zaměstnanců PNJ

Opět setkání bývalých zaměstnanců Psychiatrické nemocnice Jihlava.Sešlo se téměř 100 účastníků, kteří si v příjemné atmosféře zavzpomínali na uplynulá léta. Opět se mohli spolu pozdravit a nostalgicky říct, jak jim to tady pracovně i společensky uteklo a jak nová doba vše změnila. Paní ředitelka MUDr. Dvořáková informovala, co významného se událo za 3 roky od posledního setkání, kdy nemoc covid tuto pravidelnou sešlost přerušila. A co nového nás čeká například v rámci reformy psychiatrie. Terapeutky Monika Baníková a Daniela Vejsadová připravily se skupinou pacientů hudební program a recitaci básní. Akce se podařila i s pomocí paní Bučilové, vedoucí Divadla na Kopečku, účastníci se již těší na další setkání. Děkujeme.

30. 1. 2023 - gratulace MUDr.J.Zachová

Dnes 30. ledna se setkala paní ředitelka MUDr.Dvořáková s MUDr. Jaroslavou Zachovou, bývalou zaměstnankyní PNJ, aby jí pogratulovala k jejímu krásnému věku 90 let.

Paní doktorka nastoupila do tehdejší Psychiatrické léčebny v Jihlavě v roce 1958. Na přelomu 70. a 80. let pobývala s manželem několik let v Alžíru a od roku 1973 nepřetržitě pracovala v naší nemocnici až do roku 2013.


Ať Vám paní doktorko slouží nadále zdravíčko a optimismus, přejí Vaši kolegové i ostatní zaměstnanci PNJ.

Naši PARTNEŘI a spřátelené organizace

KONTAKTNÍ SPOJENÍ
Psychiatrická nemocnice Jihlava
Brněnská 455/54
586 24  Jihlava

Telefon: +420 567 552 111
E-mail: pnj@pnj.cz
Prohlášení o přístupnosti
Copyright © 2023 www.pnj.cz | realizace 3nicom websolutions s.r.o.