Psychiatrická nemocnice Jihlava

Certifikát  Certifikát  
NACHÁZÍTE SE: ÚVOD Návštěvní hodiny

Návštěvní hodiny

  dopoledne odpoledne
PO - PÁ   14:00 - 17:00
SO, NE, svátky 9:00 - 11:00 14:00 - 17:00


Výjimky může v odůvodněných případech povolit ošetřující lékař, který může ze závažných důvodů návštěvy u nemocného i omezit či zrušit. Návštěvy se konají ve vyhrazených místnostech, u nemocných upoutaných na lůžko jsou možné v ložnicích.
Dětem do 15 let není vstup na oddělení povolen.
V době zákazu návštěv mohou být prostřednictvím vrátnice nemocnice předávány nemocným balíčky označené nezbytnými identifikačními údaji (jméno, příjmení, oddělení).

Návštěvy jsou možné i v jinou dobu po domluvě s ošetřujícím lékařem. Každou návštěvu je nutné oznámit na oddělení  zdravotní sestře a ta ji zapíše do zdravotnické dokumentace.


Další informace jsou uvedeny ve Vniřním řádu Psychiatrické nemocnice Jihlava.Související obsah

Omezení související se závažnou epidemiologickou situací v ČR

  • Režim návštěv se řídí aktuální situací. Bližší info zde.
  • Od 4.1.2021 se opět otevírá otevřené oddělení 8A s 3-měsíčním programem pro léčbu motivovaných pacientů s problematikou závislosti. Objednat k léčbě se můžete telefonicky na číslech 567 552 319 (MUDr. Ivana Váchová) nebo 567 552 313 (prim. MUDr. Jana Bartesová).
  • Doporučujeme sledovat naše www stránky.
  • Od pondělí 21.9.2020 jsou zakázány propustky a vycházky mimo areál.
  • Cena vyšetření RT-PCR na COVID-19 před propuštěním pacienta z hospitalizace pro samoplátce je 1736 Kč (bližší info zde).
 

Informace pro návštěvy

Režim návštěv se řídí aktuální epidemiologickou situací a nařízeními vlády.

Zákaz návštěv je v celém areálu PNJ (kromě vymezených výjimek po domluvě s ošetřujícím lékařem). Zákaz se nevztahuje na osoby, které absolvovaly nejpozději 48 hodin před zahájením návštěvy RT-PCR vyšetření nebo antigenní test na přítomnost viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem a doloží o tom doklad, osoby, které v době 90 dnů přede dnem návštěvy prodělaly onemocnění COVID-19 a doloží o tom doklad a osoby, které byly proti tomuto onemocnění kompletně očkovány , a to více než před 14 ti dny. Osoba, která splní některou z uvedených podmínek, může vykonat návštěvu pouze při použití ochranných pomůcek dýchacích cest, a to minimálně respirátoru třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu a návštěvnického pláště. Pro zajištění funkčnosti je nezbytné použití originálního balení těchto ochranných pomůcek. Jsou jako součást balíčku osobních ochranných pomůcek (OOP) k dispozici na vrátnici PN Jihlava, kde je nainstalován automat určený k prodeji OOP pro návštěvy necovidových a nekaranténních oddělení (v provozu denně od 8:00 do 17:00 hod.). Na odděleních v karanténě je k zakoupení kompletní balíček OOP (100 Kč). Který je nezbytnou podmínkou návštěvy pacientů těchto oddělení. Mějte prosím u sebe přesnou částku v hotovosti.

Naši PARTNEŘI a spřátelené organizace

KONTAKTNÍ SPOJENÍ
Psychiatrická nemocnice Jihlava
Brněnská 455/54
586 24  Jihlava

Telefon: +420 567 552 111
E-mail: pnj@pnj.cz
Prohlášení o přístupnosti
Copyright © 2021 www.pnj.cz | realizace 3nicom websolutions s.r.o.