Psychiatrická nemocnice Jihlava

Instagram  Facebook  Certifikát  Certifikát  

22. listopad 2018 - 20 let výročí Divadlo-Arte-Keramika


V odpoledních hodinách začala dvacetiletá retrospektiva našich kreativních terapií v PNJ.
Zavzpomínali jsme u promítání v Divadle na Kopečku, na jednotlivá představení, která tu vznikala s zakladatelkou souboru Studánka paní Hanou Červinkovou (došlo i k telefonickému online spojení na Šumavu, kde ona v součastnosti žije). A vzpomněli si na všechny členy souboru, kteří prošli svou hereckou průpravou v těchto prostorách. Zároveň jsme viděli pod vedením souboru paní Dany Holíkové představení operetky Červená Karkulka. 
Výstava v prostorách DnK evokovala činnost Arteterapie, v průběhu let a průřezem tvorby pacientů, a dále následovala prohlídka prostor Arteterapie, ateliéru vedeném Mgr.L.Štěpánkem, s výkladem a ukázkou tvorby.

Od 17hod jsme se pak všichni hosté i zaměstnanci sešli na vernisáži Keramické dílny v prostorách Klubu pacientů, po proslovu vedoucí psychokeramiky a zakladatelky keramické dílny paní Jiřišťové začalo vzpomínání a přijemné posezení. Děkujeme za hudební doprovod jihlavskému Bee Bandu. Děkujeme za přijemné odpoledne a podvečer všem, kteří nám pomohli zvládnout tuto akci a mohli jsme tak zavzpomínat na těch 20let terapií, které si naši pacienti tolik oblíbili a někteří se i rádi za námi vracejí.

Naši PARTNEŘI a spřátelené organizace

KONTAKTNÍ SPOJENÍ
Psychiatrická nemocnice Jihlava
Brněnská 455/54
586 24  Jihlava

Telefon: +420 567 552 111
E-mail: pnj@pnj.cz
Prohlášení o přístupnosti
Nastavení cookies
Copyright © 2024 www.pnj.cz | realizace 3nicom websolutions s.r.o.