Psychiatrická nemocnice Jihlava

Certifikát  Certifikát

Hledáme zaměstnance na pozici Vedoucí oddělení veřejných zakázek

Požadujeme:

  • minimálně střední vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • znalost MS Office
  • praxe v oblasti veřejných zakázek minimálně 5 let
  • znalost certifikovaných elektronických nástrojů Tender Aréna a Tender Market pro zadávání veřejných zakázek
  • znalost zákona o veřejných zakázkách
  • bezúhonnost, ŘP skupiny B, chuť pracovat a dále se vzdělávat
  • přehled a orientace ve stavebním zákoně výhodou

Základní náplň práce:
  • zadávání veřejných zakázek, vedení výběrových řízení
  • inženýrská činnost v rámci nemocnice
  • odpovědnost za skladové hospodářství a materiálně technické zabezpečení
  • vede evidenci v registru smluv
  • vedení malého týmu spolupracovníků na oddělení veřejných zakázek a nákupu
  • vede a archivuje dokumentaci k veřejným zakázkám v listinné či elektronické podobě
  • spolupracuje s příslušnými odbory Ministerstva zdravotnictví při přípravě a realizace veřejných zakázek
  • zajišťuje a koordinuje kolaudační řízení u stavebních investic
  • spolupracuje s pracovníkem technického úseku při nákupu služeb souvisejících s zajištěním oprav, servisů, zajištění náhradních dílů, zdravotnických prostředků a měřidel
  • provádí stanovování způsobu realizace investic, koordinace účastníků investic (dodavatelů, projektantů)

Nabízíme:
  • zajímavá práce ve vedoucí pozici v příspěvkové organizaci řízené přímo Ministerstvem zdravotnictví, bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce.
V případě zájmu o tuto pozici zašlete písemnou žádost doloženou strukturovaným životopisem na níže uvedený e-mail.

Vizitky

Personální oddělení a mzdová účtárna - Vedoucí

Milan Škorpík

Tel: 567 552 188
E-mail: personalni@pnj.cz

Naši PARTNEŘI a spřátelené organizace

KONTAKTNÍ SPOJENÍ
Brněnská 455/54
586 24  Jihlava

Telefon: +420 567 552 111
E-mail: pnj@pnj.cz
Prohlášení o přístupnosti