Psychiatrická nemocnice Jihlava

Certifikát  Certifikát

Hledáme zaměstnance na pozici Vedoucí oddělení veřejných zakázek

Požadavky a náplň práce:
  • VŠ, VOŠ nebo střední školu technického nebo ekonomického směru
    znalost MS Office
  • praxe ve veřejných zakázkách minimálně 5 let
  • základní znalost certifikovaných elektronických nástrojů Tender Aréna a Tender Market pro zadávání veřejných zakázek
  • znalost zákona o veřejných zakázkách
Výhodu bude pokud:
  • se orientujete a máte přehled o stavebním zákonu a v zákonu o finanční kontrole
Náplň práce:
  • zadávání veřejných zakázek všech druhů (VZMR, objednávky apod.)
    vedení výběrových řízení
  • spolupráce s technickým odborem při realizaci - provádění inženýrské činnosti v rámci nemocnice
  • vedení 2 pracovníků skladového hospodářství
  • vedení 2 pracovníků na obchodním odd. (objednávky pro nemocnici, registr smluv, soutěže do 500.000 Kč)
  • kontrola evidence v registru smluv
  • vedení a archivace dokumentace k veřejným zakázkám v listinné či elektronické podobě
  • spolupráce s příslušnými odbory Ministerstva zdravotnictví při přípravě a realizaci veřejných zakázek
  • spolupracuje s technickým pracovníkem při zajištění kolaudačního řízení u stavebních investic
  • spolupracuje s pracovníkem tech.úseku při nákupu služeb souvisejících se zajištěním oprav, servisů, zajištění náhradních dílů, zdravotnických prostředků a měřidel
  • podílí se na stanovování způsobu realizace investic, koordinace účastníků investic (dodavatelů, projektantů)
Nabízíme:
  • ​​​​​​​dovolená 200 hodin (5 týdnů)
  • stravování v nemocniční jídelně
  • příspěvek na penzijní připojištění v maximální výši 700,- Kč / 1 měsíc
  • příspěvek na dovolenou, rekreaci ve výši 4000,- Kč
  • roční odměna dle výsledku hospodaření
  • možnost dalšího vzdělávání a seberealizace
V případě zájmu o tuto pozici zašlete písemnou žádost doloženou strukturovaným životopisem na níže uvedený e-mail.

Vizitky

Personální oddělení a mzdová účtárna - Vedoucí

Milan Škorpík

Tel: 567 552 188
E-mail: personalni@pnj.cz

Naši PARTNEŘI a spřátelené organizace

KONTAKTNÍ SPOJENÍ
Brněnská 455/54
586 24  Jihlava

Telefon: +420 567 552 111
E-mail: pnj@pnj.cz
Prohlášení o přístupnosti