Psychiatrická nemocnice Jihlava

Certifikát  Certifikát  

2019

Nákup konvektomatu pro stravovací provoz

Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu je nákup 1 ks elektrického konvektomatu s parním vyvíječem, určeného pro přípravu pokrmů ve stravovacím provozu a dvou kusů vnitřních zavážecích vozíků. Součástí dodávky je montáž zařízení, připojení na média, provozní zkouška, zaškolení obsluhy.

Dodávka šatníkových skříněk

Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu je výroba, dodávka a montáž 15 šatníkových skříněk pro zdravotnický personál na oddělení 2B nemocnice a 27 ks skříněk pro personál úklidu. 

Nákup zvedáku Romedic pro oddělení 9D

Předmětem objednávky je dodávka elektrického mobilního zvedáku pro potřeby zvedání imobilních pacientů, a to v poloze vsedě i vleže. Součástí dodávky je i závěsná váha, vak a závěsná tyč.

Rekonstrukce 3. NP pavilonu 4

Předmětem veřejné zakázky byla rekonstrukce detenčního oddělení v 3. NP v pavilonu 4. Stavební práce tohoto oddělení řešily změnu dispozičního uspořádání pokojů, rekonstrukci podlahových částí, provedení nových rozvodů elektroinstalace, vzduchotechniky, zdravotechniky, úprav ústředního vytápění, slaboproudých rozvodů, stropních podhledů, datových systémů a požárně bezpečnostního zařízení.

Úprava zpevněné plochy pod sklad řeziva a Oprava oplocení na pozemku p.č. 1070/2

a) Úprava zpevněné plochy pod sklad řeziva 
Předmětem této veřejné zakázky bylo provedení nezbytných zemních prací, které byly požadované pro uložení řeziva. Na vyrovnanou a zpevněnou plochu byl taktéž instalován krytý sklad pro vyschlé řezivo.
b) Oprava oplocení na pozemku p.č. 1070/2
Předmětem této veřejné zakázky bylo provedení opravy oplocení pozemku s ohledem na venkovní prostor výběhu koní.

Naši PARTNEŘI a spřátelené organizace

KONTAKTNÍ SPOJENÍ
Psychiatrická nemocnice Jihlava
Brněnská 455/54
586 24  Jihlava

Telefon: +420 567 552 111
E-mail: pnj@pnj.cz
Prohlášení o přístupnosti
Copyright © 2021 www.pnj.cz | realizace 3nicom websolutions s.r.o.