Psychiatrická nemocnice Jihlava

Certifikát  Certifikát  

2018

Nábytek do předsálí a sprchy tělocvičny Psychiatrické nemocnice Jihlava (30.11.2018)

Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu byla dodávka nábytku do předsálí a sprchy tělocvičny Psychiatrické nemocnice Jihlava. Součástí dodávky byly např. vestavěné skříně, věšákové stěny s lavičkou i bez či zavěšené skříně. Tento nábytek je využíván pacienty jak v rámci sportovního vyžití, tak při pořádání různorodých akcí nemocnice právě v prostorách tělocvičny (mikulášská nadílka, bál nemocnice, soutěžní odpoledne apod.).

Výměna kuchyní na odděleních 9A, 9B a Interny (1.6.2018 - 5.10.2018)

Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu byly stavební práce spočívající v demontáži stávajících kuchyní, obkladů, podlah, omítek, instalací ZTI, ÚT, a elektroinstalace. Následně byly provedeny veškeré rozvody, podlahové plochy se zabudováním kuchyňských linek vybavené spotřebiči pro vybraná oddělení.

Oprava střechy divadla (1.6.2018 - 31.10.2018)

Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu byly stavební práce spočívající v demontáži stávající krytiny, hromosvodu, vzduchotechniky a klempířských prvků. Nové provedení střešního pláště si vyžádalo částečnou výměnu krovu a jeho chemické ošetření, laťování, pálené krytiny, hromosvod, odvětrání sálu a veškeré klempířské prvky. Nově byla osazena vzduchotechnická rekuperační jednotka s ohledem na požární předpisy a hygienické normy.

Nákup nákladního dodávkového automobilu - Fiat Doblo Cargo (30.4.2018)

Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu byl nákup nákladního dodávkového automobilu s valníkem pro přepravu materiálu a zboží v rámci areálu nemocnice a případně i mimo areál. Automobil je určen pro středisko Dopravy v Psychiatrické nemocnici Jihlava.

Výměna skládacích panelových vrat v garáži (23.3.2018 - 31.5.2018)

Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu byla dodávka skládacích panelových vrat v garáži. Jednalo se o demontáž původních již plně nefunkčních vrat a následnou montáž nových vrat včetně elektrického ovládání.

Naši PARTNEŘI a spřátelené organizace

KONTAKTNÍ SPOJENÍ
Psychiatrická nemocnice Jihlava
Brněnská 455/54
586 24  Jihlava

Telefon: +420 567 552 111
E-mail: pnj@pnj.cz
Prohlášení o přístupnosti
Copyright © 2021 www.pnj.cz | realizace 3nicom websolutions s.r.o.