Psychiatrická nemocnice Jihlava

Instagram  Facebook  Certifikát  Certifikát

Hledáme zaměstnance na pozici Údržbář – topič

Požadujeme:
  • vyučení v jakémkoliv oboru černého řemesla  ( obor opravář zemědělských strojů výhodou)
  • řidičský průkaz skupiny T – podmínka
  • osvědčení na práce s motorovou pilou – výhoda
  • platný svářečský průkaz – výhodou
  • zkušenosti topiče plynových kotlů (nízkotlak) – výhodou
  • schopnost spolupracovat s ostatními zaměstnanci útvaru
  • zájem o další vzdělávání a prohlubování kvalifikace
Základní náplň práce a nabízíme:
  •   provádí odborné řemeslnické práce při opravách a údržbě všech budov podle pokynu vedoucího útvaru
  •   provádí údržbářské, zahradnické, sklenářské, zednické zámečnické práce
  •   provádí údržbu a opravy strojní, elektro, stavební, lehčí truhlářské práce a případně další řemeslné práce
  •   provádí natěračské, zednické práce a opravy
  •   platové zařazení podle platných právních předpisů ( blíže při osobním pohovoru)
  •   zaměstnanecké výhody – 5 týdnů ( 200 hodin) dovolené, možnost závodního stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné mobilní tarify
  •   nástup ihned, nebo dle dohody
Máte-li o nabízenou pozici zájem, zašlete svůj životopis na mail: m.skorpik@pnj.cz, popř. jej doneste osobně na personální oddělení Psychiatrické nemocnice Jihlava.
O dalším postupu Vás co nejdříve vyrozumíme.
V případě dotazů či upřesnění volejte na : 567 552 188, nebo 605 585 425 p. Milan Škorpík

Naši PARTNEŘI a spřátelené organizace

KONTAKTNÍ SPOJENÍ
Brněnská 455/54
586 24  Jihlava

Telefon: +420 567 552 111
E-mail: pnj@pnj.cz
Prohlášení o přístupnosti