Psychiatrická nemocnice Jihlava

Certifikát  Certifikát

Hledáme zaměstnance na pozici PEER konzultant/ka

Požadavky a náplň práce:
  • ochota a schopnost sdílet vlastní příběh a zkušenost se zotavováním z duševní nemoci (ideálně z okruhu psychotických onemocnění, nebo afektivních poruch)
  • podpora a zotavení pacientů/klientů z duševní nemoci pomoci svého osobního příběhu
  • zprostředkování vlastního pohledu na potřeby pacientů/klientů
  • stabilizovaný psychický stav, schopnost zvládat zátěž
  • schopnost a ochota pracovat v týmu, spolehlivost
  • dobré komunikační dovednosti, schopnost navazovat vztahy
  • ochota učit se novým věcem
  • motivace pomáhat druhým, empatie
  • trestní bezúhonnost
  • středoškolské vzdělání, výhodou je škola sociálního nebo zdravotnického směru
  • peerský kurz výhodou
  • uživatelská znalost práce s PC
  • vedení nebo spoluúčast na podpůrných a vzdělávacích rozhovorech s pacienty/klienty
  • účast na poradách týmu, vedení nutné dokumentace
Nabízíme:
  • výkon práce ve formě uzavřené dohody o pracovní činnosti na 1 rok
  • činnosti v rozsahu poloviny hodin z měsíčního pracovního fondu
  • smysluplnou a různorodou práci, možnost seberealizace, další vzdělávání
  • nástup od 1.1.2022
  • možnost závodního stravování
Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení, které proběhne v prosinci 2021 je zaslání profesního životopisu a motivačního dopisu a to na  m.skorpik@pnj.cz nejpozději do 30.11.2021. Těšíme se na Vaše životopisy.

Vizitky

Personální oddělení a mzdová účtárna - Vedoucí

Milan Škorpík

Tel: 567 552 188
E-mail: personalni@pnj.cz

Naši PARTNEŘI a spřátelené organizace

KONTAKTNÍ SPOJENÍ
Brněnská 455/54
586 24  Jihlava

Telefon: +420 567 552 111
E-mail: pnj@pnj.cz
Prohlášení o přístupnosti